ד״ר סיון סקוירסקי

מומחית ברפואת נשים, מיילדות ופוריות. מתגוררת בקיבוץ אפק ועובדת באזור הקריות וחיפה, לימודי PHD רפואה בטכניון – תואר דר' בהצטיינות.
מומחית ברפואת נשים, מיילדות ופוריות, בבית החולים כרמל, חיפה.
התמחות על: אנדוקרינולוגיה של הפריון, טיפולי פוריות והפריה חוץ-גופית, במרכז הפוריות של בית החולים כרמל. 

ד"ר סיון סקוירסקי, רופאה מומחית בכירה ביחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית במחלקת נשים בבית החולים "כרמל" בחיפה. בנוסף משמשת ד"ר סקוירסקי כחוקרת מובילה וכמדריכת סטודנטים – מטעם הפקולטה לרפואה של הטכניון – במערך גינקולוגיה ומיילדות בבית החולים "כרמל", ועל פועלה זה קיבלה ד"ר סקוירסקי תעודת הוקרה. 

 בשנת 2011 סיימה את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של הטכניון, סיימה בהצטיינות יתרה סטאז' במרכז הרפואי "בני ציון" בחיפה, וכן עברה בהצטיינות התמחות ברפואת נשים ובמיילדות במחלקת נשים בבית החולים "כרמל". כיום מסיימת היא השתלמות עמיתים ביחידה לפוריות ולהפריה חוץ גופית בבית חולים "כרמל" . 

ד"ר סקוירסקי פרסמה – כחוקרת מובילה – מאמרים בתחום הגינקואונקולוגיה (מאמר סקירה שהופיע בכתב העת "הרפואה") ותחום ההפריה החוץ-גופית. היא גם השתתפה במחקרים שונים ובחיבורם של מאמרים רפואיים בדבר ממצאיהם, שפורסמו בפורומים מדעיים מקצועיים מגוונים בשטח הפוריות וההפריה החוץ-גופית.

בנוסף נוטלת היא חלק בכינוסים מקצועיים בארץ מטעם האגודה הישראלית לחקר הפוריות (איל"ה), וכן בכינוסי SARG הבין-לאומיים השנתיים בנושאי הפריה חוץ-גופית וגנטיקה, ובכינוסים הבין-לאומיים שאותם יוזמת ומארגנת החברה האירופית לפוריות ולאמבריולוגיה (ESHER) . כמו כן, נוטלת היא חלק פעיל בכינוסים בינלאומים, לאחרונה השתתפה ופרסמה מחקר בתחום הפוריות וטרשת נפוצה בכינוס הבינלאומי האירופאי (ESHRE 2022) אשר נערך במילאנו וכן ראוי לציון הכינוס בדבר חידושיה ופיתוחיה של ההפריה החוץ-גופית, שבו נטלה חלק בשנת 2018 בקייב בירת אוקראינה. את הכינוס האמור ארגנו מרכז הפוריות GENERA בקייב ומלכ"ר EXCEMED  השווייצרי לקידום לימודי רפואה וחידושים בתחום הפוריות באירופה ובארצות הברית.

כיום עובדת ד"ר סקוירסקי במרפאת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית בבית החולים "כרמל", ומעניקה טיפול בתחומים אלו. היא אף נותנת ייעוץ בתחום הפוריות בקרב מטופלות טרשת נפוצה.

 כמו כן מעניקה היא שירותי ייעוץ  כרופאת נשים מומחית  בתחומי הגינקולוגיה הכללית, רפואת מתבגרות, ייעוץ אמצעי מניעה, רפואת גיל המעבר ומעקב הריון בסיכון נמוך. ד"ר סיון סקוירסקי מתאפיינת בזמינות גם שלא בשעות הקבלה, בידיעתם ובהבנתם המעמיקות של תחומי הגינקולוגיה הכללית, מעקב ההיריון בסיכון נמוך וכמובן הפוריות וההפריה החוץ-גופית, וזאת הן מבחינה מקצועית-רפואית הן מבחינה רגשית, אשר חרתה על דגלה את ההקפדה על שמירת זכותה של כל מטופלת לפרטיות ואת ההכרה בצורך לשתפה ולתת לה במלואם את כל ההסברים הדרושים בעניין ההליכים הרפואיים הנחוצים וביצועם בכל שלביהם.

ד"ר סקוירסקי חברה מן המניין בכל האיגודים הישראלים והבינלאומיים הרלוונטיים, לרבות ההסתדרות הרפואית בישראל, האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, האגודה הישראלית, האירופית והאמריקאית לפוריות, החברה לרפואת נשים בקהילה ואחרים.

יצירת קשר

לייעוץ ותיאום תורים ניתן להתקשר למספר 053-9311473 או להשאיר פרטים באמצעות הטופס יצירת קשר.